Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 10 / květen 2017
 

Dobrý den,

zdravím všechny hokejové fanoušky! Tohle období je pro mě každoročně ve znamení hokeje. A tak jsem si postavil televizor na svůj kancelářský stůl z řady Alfa 100, protože ten má, stejně jako náš tým na hokejovém šampionátu, pevný charakter a stabilní výkon. 

Podívejte se na produktové video Alfa 100 na našem Youtube kanálu a přesvědčte se o nesporných výhodách této řady kancelářských stolů, kterými jsou:

  • stabilita a pevnost
  • diskrétnost  - zákryt nohou
  • elegance - hliníkové nohy upravené eloxováním
  • nejlepší poměr ceny a kvality

 

Srdečně vás zdravím a těším se příště na viděnou,

Vladimír Borovička
ředitel dealerského prodeje

 

 

 
Ceník od 1.5.2017  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]