Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 11 / květen 2017
 

Dobrý den,

děkuji vám za všechny pozitivní ohlasy a jsem rád, že se vám naše newslettery a videa líbí. Dnešní díl Dobrých zpráv bych rád věnoval našemu plzeňskému partnerovi - firmě LOCO Design. Podívejte se na náš společný příběh, kde hravní roli hrály kancelářské stoly Alfa 100. Vězte, že natáčení mělo opět zajímavý průběh. 

A zatímco ostatní možná před prázdninami začínají zpomalovat, my pracujeme, vyrábíme, odbavujeme, zkrátka jízda jako v rychlíku. Naše skladové zásoby jsou vám neustále k dispozici prostřednictvím všech našich dealerů po celé České republice. A pokud byste se chtěli k naší spanilé jízdě přidat a stát se jedním z našich dealerů, ozvěte se, budeme rádi.

 

Srdečně vás zdravím a těším se příště na viděnou,

Vladimír Borovička
ředitel dealerského prodeje

 

 

 
Ceník od 1.5.2017  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]