Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 12 / červen 2017
 

Dobrý den,

je tu další díl Dobrých zpráv z Interieru Říčany, tentokrát o něčem, co je mému srdci hodně blízké, totiž o hokeji. A samozřejmě také o kancelářském nábytku, konkrétně o naší Linii dobré ceny - kancelářských stolech Alfa 100. Postavte proti nim kohokoliv, a nebude mít žádnou šanci skórovat!

 

Stoly řady Alfa 100, stejně jako všechny naše ostatní produkty, najdete přehledně zalistované na našem webu v online katalogu. Sestavte si na míru své pracoviště, vybavte si kancelář a rychle zjistěte cenu za požadované sestavy. Formulář spočte cenu za celou dodávku a odešle se do Interiéru Říčany. Odtud obratem předáváme poptávku regionálně nejbližšímu dealerovi, který se o vás postará. Těšíme se na Vaše objednávky!

 

Srdečně vás zdravím,

 

Vladimír Borovička
ředitel dealerského prodeje

 

 

 
Ceník od 1.5.2017  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]