Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 13 / červen 2017
 

Dobrý den,

dnešní předprázdninový díl Dobrých zpráv z Interiéru Říčany je tu. Naším cílem bylo vás v těch horkých dnech trochu ochladit, ale nutno říct, že my jsme se u toho pořádně zapotili! 

 

Ať už budete v létě cestovat kamkoliv, přeji vám šťastnou cestu a vězte, že nábytek Alfa najdete na stovkách míst po celé České republice. Výběr z našich referencí najdete na našem webu. A když už je řeč o prázdninách, viděli jste třeba pokoje v hotelu Duo vybavené naším nábytkem?

 

Děkuji, že jste s námi na stejné vlně!

 

Srdečně vás zdravím,

 

Vladimír Borovička
ředitel dealerského prodeje

 

 

 
Ceník od 1.5.2017  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]