Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 14 / září 2017
 

Dobrý den,

škola už dávno začala a předpokládám, že všechnu povinnou výbavu pro svá dítka máte již nakoupenou. U nás v Interieru Říčany máme pro vás na letošní podzimní sezónu také všechno připravené. Novinek (a bonusů) bude veliká spousta, tak prosím nezapomínejte sledovat naše newslettery a náš Youtube kanál. A také se koukněte na nové video o marketingový nástrojích, ať o nic nepřijdete!

A abych vás alespoň trošičku navnadil na to, co vás čeká, můžete se hned podívat na naše nové reference. Máme z nich radost. 

 

Srdečně vás zdravím,

 

Vladimír Borovička
ředitel dealerského prodeje

 
Dobré zprávy  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]