Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 16 / říjen 2017
 

Vážení partneři,

rád bych vám poděkoval za dosavadní spolupráci, bez níž by Interiér Říčany nebyl tím, čím je: lídrem ve středním segmentu trhu kancelářského nábytku a výrobcem nejprodávanějšího kancelářského nábytku v ČR - řady Alfa.

 

Rozhodli jsme se ale ocenit vaši přízeň i jinak než jen slovy. Od října 2017 pro vás spouštíme velký věrnostní program s názvem Alfa Bonus, díky němuž můžete za získané body objednat zajímavé peněžní poukázky. Veškeré informace se dozvíte z videa.

 

Tak neváhejte, přihlaste se a objednávejte, protože na úvod věnujeme každému z vás prvních 50 bodů!

 

Srdečně vás zdravím,

 

Vladimír Borovička
ředitel dealerského prodeje

 
Dobré zprávy  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]