Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 17 / říjen 2017
 

Vážení partneři,

dnes mám pro vás opravdu skvělou novinu! Do našeho sortimentu kancelářských stolů přibyl jedinečný výškově stavitelný stůl Alfa Up. Mám z toho obrovskou radost, protože mi skutečně záleží na tom, aby si u nás každý mohl vybrat právě takový stůl, který mu nejvíce vyhovuje.

 

Alfa Up je řešením pro opravdové fandy ergonomie. Individuální nastavení výšky stolu snižuje riziko bolesti zad. Zároveň je vhodný pro každého, komu nevyhovuje dlouhé sezení a rád se při práci na chvíli postaví. Je zkrátka jedinečný: splňuje snad všechny ekologické, bezpečnostní a jiné standardy, na které si vzpomenete, je elegantní, důmyslně sestrojený a skvěle se u něj pracuje. Užijte si krásné produktové video, které jsme o něm natočili.

 

Srdečně vás zdravím,

 

Vladimír Borovička
ředitel dealerského prodeje

 
Dobré zprávy  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]