Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 18 / listopad 2017
 

Vážení partneři,

rád bych vám poděkoval za dosavadní spolupráci, bez níž by Interiér Říčany nebyl tím, čím je: lídrem ve středním segmentu trhu kancelářského nábytku a výrobcem nejprodávanějšího kancelářského nábytku v ČR - řady Alfa.

Uvědomujeme si, že pro svou práci potřebujete funkční nástroj, který vám usnadní komunikaci se zákazníky a zároveň přinese ještě více obchodních úspěchů. Proto jsme pro vás připravili Partner portál, jehož prostřednictvím získáte přístup k užitečným informacím a marketingovým materiálům, kdykoliv je potřebujete. Logo, ceník, katalog, nebo fotografie referencí… vše a mnoho dalšího najdete na Portálu přehledně zalistované.

 

Doufáme, že se vám bude s Portálem dobře pracovat a těšíme se na zpětnou vazbu.

 

Srdečně vás zdravím,

 

Vladimír Borovička

Ředitel dealerského prodeje

 
Dobré zprávy  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]