Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 19
listopad 2017
 

Dobrý den,

ti z vás, kteří naše Dobré zprávy sledujete pravidelně, víte, že novinek jsme pro vás od začátku podzimu nachystali opravdu hodně. Představili jsme vám naše nové reference. Spustili jsme Bonusový program ALFA, ve kterém si můžete za získané body objednávat zajímavé peněžní poukázky. Vytvořili jsme pro naše partnery portál, kde jsou k dospizici všechny potřebné marketingové materiály. Vydali jsme pro vás průvodce moderní kanceláří, časopis Office Guide. A zahájili jsme prodej nových produktů, jako jsou výškově stavitelné kancelářské stoly ALFA UP a tužkovník - ideální doplněk pro lepší organizaci vašeho stolu.

 

Právě tyto nové produkty jsme doplnili do nového ceníku, který je ke stažení na našich stránkách i na Partner portálu. Prohlédněte si ho a objednávejte!

  

Srdečně vás zdravím,

Vladimír Borovička

Ředitel dealerského prodeje

 

 

 

 
Nový ceník  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]