Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 2 / leden 2017
 

Dobrý den,
žijeme v době, kdy vizuální forma jednoznačně vítězí nad textem. Já sám to znám velmi dobře: mám-li si zjistit nějaké informace, nebo se jen pobavit, rozhodně se raději kouknu na video, než bych si četl dlouhé texty. Pokud to máte také tak, sledujte videa na našem YouTube kanálu a budete mít ty nejdůležitější informace o našich produktech vždy po ruce.
V tomto roce pro vás navíc chystáme něco opravdu výjimečného: produktová videa budeme průběžně doplňovat o netradiční reportáže, ve kterých budou naše produkty vždy hrát zásadní a možná někdy i trochu netradiční roli.
Takže odebírejte náš YouTube kanál, protože se určitě máte na co těšit!


A pokud byste od nás cokoliv potřebovali, volejte, pište, jsme vám k dispozici!


Srdečně vás zdravím,


Vladimír Borovička
ředitel dealerského prodeje


PS: Budujete svou síť kontaktů na LinkedIn? Pokud ano, budeme rádi, pokud do ní zahrnete i mě a další členy teamu IŘ!

 
Navštivte náš web  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]