Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 21
leden 2018
 

Dobrý den,

všechny vás zdravím a dodatečně přeji vše nejlepší v novém roce!

 

Rok 2017 byl velmi úspěšný a všechno nasvědčuje tomu, že rok 2018 bude ještě úspěšnější. I proto jsme se rozhodli obohatit náš YouTube kanál o nový seriál s názvem Office Guide, jehož prostřednictvím chceme mapovat nejnovější trendy na trhu s kancelářským nábytkem. A nemohli jsme si pro rozhovor na toto téma zvolit nikoho lepšího, než je Jiří Kejval, zakladatel společnosti TECHO. 

 

Povídali jsme si spolu například o tom, jaké jsou hlavní požadavky dnešních zákazníků, a celým naším rozhovorem se prolínalo jedno slovo: flexibilita. Ta se dnes od nás, dodavatelů kancelářského nábytku, očekává nejvíc. Flexibilita řešení. Flexibilita v rychlosti odbavení zakázky... Aneb jak řekl Jiří: „Kancelář se musí přizpůsobit lidem, ne naopak." 

 

Přeji vám příjemný zážitek.

 

Vladimír Borovička

Ředitel dealerského prodeje

 
WEB  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]