Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 23
únor 2018
 

Dobrý den,

 

dnes jsem si povídal s Jiřím Kejvalem o tom, jak bude vypadat kancelářský nábytek budoucnosti. Požadavky na nás výrobce jsou jasné: pracovní místo musí být flexibilní a přizpůsobit se nejen konkrétnímu člověku, ale také různým činnostem, které vykonává. Zároveň, a jsem za to rád, je stále větší důraz na zdraví: ergonomie je dnes v našem oboru považována za klíčový atribut. 

 

Velmi mě těší, že máme v našem portfoliu kancelářských stolů jedinečný stůl Alfa UP, který všechny zmiňované požadavky beze zbytku splňuje.

 

Přeji vám příjemný zážitek.

 

Vladimír Borovička

Ředitel dealerského prodeje

 
Interier Říčany  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]