Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 26
březen 2018
 

Vážení obchodní přátelé,

 

dovolujeme si Vám oznámit, že společnost Interier Říčany a.s. přechází od 1.5.2018 na nový systém elektronického zpracování faktur.

 

Abychom byli schopni zaevidovat Vaši fakturu do systému, řádně zaúčtovat a mohla být ve splatnosti uhrazena, je potřeba Vaší spolupráce, a to následovně:

 

- Faktury zasílejte výhradně na e-mailovou adresu: invoices@Interier-ricany.cz

- Faktury zaslané fyzicky (v papírové formě) nebudou od 1.5.2018 akceptovány

- Faktury musí obsahovat platné číslo naší interní objednávky

- Faktury musí být ve formátu PDF

- Jeden PDF doklad může obsahovat pouze 1x fakturu včetně příloh

 

V případě zjištění nesrovnalostí bude faktura elektronicky vrácena zpět s oznámením o povaze nedostatku a s žádostí o zaslání nové faktury bez závad a s opravenou splatností.

 

Emailová adresa invoices@Interier-ricany.cz slouží pouze k přijímání faktur, nezasílejte proto prosím na tuto adresu jiná sdělení. Z adresy nebude odpovězeno.

 

Toto sdělení prosím zároveň považujte za vydaný souhlas s elektronickou fakturací dle §26 odst. 3 zákona o DPH.

 

Děkujeme za spolupráci a v případě nejasností, mě neváhejte kontaktovat.

 

KRISTÝNA POVENZOVÁ

GSM: +420 267 290 126
Mail: povenzova@techo.cz 

 

 

 

 
Web  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]