Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 3 / únor 2017
 

Dobrý den,
doufám, že si užíváte dnešní slunečné počasí a tu nádhernou zimu. Letošní leden byl nejchladnější za posledních 11 let a sněhu u nás napadlo tříkrát víc než vloni. Pro nás, co máme rádi zimní sporty, je to stav naprosto ideální (a o tom vás přesvědčím už brzy)!
Ale když už jsme u těch nej, měl bych pro vás také jedno: Interiér Říčany má největší sklad kancelářského nábytku v ČR. To znamená jediné: cokoliv potřebujete dodat, můžete to mít hned, protože my to máme uskladněno. A to se týká samozřejmě i nejprodávanějšího kancelářského nábytku v ČR - naší řady Alfa.

Takže směle objednávejte, třeba přes náš poptávkový formulář, protože my si na ještěrkách rádi zajezdíme ještě mnohem víc.


Přeji vám krásný den,


Vladimír Borovička
ředitel dealerského prodeje

 
Navštivte náš web  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]