Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 4 / únor 2017
 

Vážení obchodní partneři,
zdá se, že zima definitivně skončila a my v Interiéru Říčany chystáme spoustu nových, jarních novinek. Dvě z nich nám všem přináší aktuální situace na trhu:


Od 1. 3. 2017 se nás začne týkat druhá vlna Elektronické evidence tržeb (EET), a proto upravujeme možnosti úhrad za naše produkty a služby. Od 1. 3. 2017 nebudeme přijímat hotovostní platby. Předpokládáme, že pro většinu z vás se v našem obchodním styku nic nezmění. Přesto prosím vezměte březnové „kovbojské“ heslo No cash! do úvahy, až se budete chystat k návštěvě našeho největšího skladu typového nábytku v České republice. Rádi vás uvidíme... eet / ne-eet.

 

Jako každý rok se od 1. 5. 2017 mění i náš ceník - letos o minimálních +5%. Naše linie dobré ceny i skvělých služeb stále trvá, jen jsme nuceni zohlednit růst vstupních nákladů. Ale nebojte, těch několik desítek korun navíc na jednotlivém produktu vám vynahradíme ještě lepším servisem, pravidelnými newslettery, chystaným Alfa bonusem (těšte se!) a vlastně samými dobrými zprávami.  


Těm, kteří ještě letos zvládnou lyžování, přejeme ostré skluznice a vítr ve vlasech, a nám ostatním, kteří máme zimní dovolenou za sebou: jen samé dobré zprávy!

Srdečně vás za celý Interiér Říčany zdraví,
Vladimír Borovička, ředitel dealerského prodeje

 
Navštivte náš web  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]