Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 5 / březen 2017
 

Dobrý den,
dnes pro vás máme velkou jarní novinku: z našeho televizního studia Interiér Říčany vysíláme první díl pořadu 60 sekund s Vladimírem Borovičkou! 
Proč? Protože v Interiéru Říčany se pořád něco děje a my chceme být s vámi neustále v kontaktu. Koukněte na naše video a posuďte sami: druhý Roman Šebrle ze mě asi nebude, ale o to víc je pro mě tohle vysílání srdeční záležitostí.  

 

Od režiséra jsem ve videu dostal prostor opravdu jen na jednu minutu, a tak bych rád připomněl pár marketingových nástrojů, které můžete využít pro svůj obchod:
1) Představte svým klientům jednoduchý online poptávkový formulář.
2) Využívejte pro svou práci produktová videa na našem YouTube kanálu
3) Stáhněte si náš časopis Dobré zprávy, kde najdete naše významné loňské reference. Letos by mezi nimi mohla být i ta vaše!

 

Srdečně vás zdravím,
Vladimír Borovička
ředitel dealerského prodeje

 

PS: Jako každý rok se od 1. 5. 2017 mění i náš ceník - letos o minimálních +5%. Naše linie dobré ceny i skvělých služeb stále trvá, jen jsme nuceni zohlednit růst vstupních nákladů. Ale nebojte, těch několik desítek korun navíc na jednotlivém produktu vám vynahradíme ještě lepším servisem, pravidelnými newslettery, chystaným Alfa bonusem (těšte se!) a vlastně samými dobrými zprávami.  

 
Přehrát video  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]