Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 6 / březen 2017
 

Dobrý den,

další díl pořadu Minutka s Vladimírem Borovičkou je tu, tentokrát o největším skladu typového nábytku v ČR!

Náš sklad je místo, které mám v Interiéru Říčany opravdu rád: skvělí lidé, obrovský prostor, spleť uliček, plynulý provoz, regály plné našich produktů a hlavně možnost podívat se na všechno pěkně z výšky. Stáhněte si náš katalog a sami se přesvědčíte, že skladem máme opravdu téměř všechno (s výjimkou produktů označených *). A pak už můžete začít objednávat, třeba prostřednictvím poptávkového formuláře.

 

Takže, sledujte náš kanál a uvidíte, jaký si u nás ve skladu můžete nechat udělat zábal! 

 

Srdečně vás zdravím,
Vladimír Borovička
ředitel dealerského prodeje

 

PS: Jako každý rok se od 1. 5. 2017 mění i náš ceník - letos o minimálních +5%. Naše linie dobré ceny i skvělých služeb stále trvá, jen jsme nuceni zohlednit růst vstupních nákladů. Ale nebojte, těch několik desítek korun navíc na jednotlivém produktu vám vynahradíme ještě lepším servisem, pravidelnými newslettery, chystaným Alfa bonusem (těšte se!) a vlastně samými dobrými zprávami.  

 
Přehrát video  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]