Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 7 / duben 2017
 

Dobrý den,

je tu jaro a s ním i další díl pořadu Minutka s Vladimírem Borovičkou. A protože příroda maluje teď těmi nejhezčími barvami, téma dnešního vysílání bylo od začátku jasné: chtěli bychom vám ukázat, jak v Interiéru Říčany vdechujeme nábytku barvu my - s pomocí naší skvělé švýcarské lakovny. Jak uvidíte, jsme schopni pro vás nalakovat téměř cokoliv!

 

A že máme barvy opravdu rádi, dokládají i naše reference - podívejte se na ně a můžete se nechat inspirovat. My jsme každopádně připraveni vaše nápady realizovat!

 

Přeji vám krásné zelené Velikonoce!

 

Srdečně vás zdravím,
Vladimír F. Borovička
ředitel dealerského prodeje

 

PS: Jako každý rok se od 1. 5. 2017 mění i náš ceník - letos o minimálních +5%. Naše linie dobré ceny i skvělých služeb stále trvá, jen jsme nuceni zohlednit růst vstupních nákladů. Ale nebojte, těch několik desítek korun navíc na jednotlivém produktu vám vynahradíme ještě lepším servisem, pravidelnými newslettery, chystaným Alfa bonusem (těšte se!) a vlastně samými dobrými zprávami.  

 
Přehrát video  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]