web call linka
+420 277 003 511
web call linka
+420 277 003 511

O nás

Interier Říčany a.s. je osvědčený výrobce kancelářského, ubytovacího a pečovatelského nábytku. Na českém trhu úspěšně působíme již od roku 1978, dlouhodobě jsme lídry ve středním a nižším segmentu trhu kancelářského nábytku. Alfa je nejprodávanější a nejpoužívanější nábytek v České republice.

Od února 2010 jsme součástí nizozemské skupiny Royal Ahrend NV, která patří mezi pět největších výrobců kancelářského nábytku v Evropě. Přínosem tohoto spojení s velkou mezinárodní skupinou je mezinárodní know-how, výrazně větší záruky a garance.

Sortiment výrobků společnosti zahrnuje: vybavení kanceláří, vybavení call center, vybavení zasedacích místností. Dále nabízíme výrobu atypického nábytku, nábytek do hotelů a nábytek do ubytovacích zařízení, vybavení pečovatelských domů, vybavení domů pro seniory. V naší vzorkovně na Praze 10 naleznete ucelenou expozici všech nábytkových řad.

Interier Říčany je držitelem certifikátů ISO 9001, ISO 14001, C-o-C, certifikátu ekologicky šetrný výrobek a zdravotně nezávadný výrobek. Produkty splňují přísné evropské normy a moderní ergonomické požadavky na jednotlivé segmenty vyráběného nábytku.