Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 33
září 2018
 

Dobrý den,

 

na tento podzim máme velké, opravdu velké plány. V první řadě bych vám rád s radostí oznámil, že tento týden spustíme náš nový web. Je skvělý, intuitivní a plný nádherných realizací.

Máme také připravené další tři díly našeho video průvodce moderní kanceláří Office Guide. Zajeli jsme do Čimelic a v nových kancelářích společnosti SIKO natočili rohovor s generálním ředitelem tohoto našeho váženého klienta, Tomášem Valou. 

Nafotili jsme pro vás stůl Alfa 100 v naprosto nezvyklém prostředí, které je ale živým důkazem, že stabilita a pevnost tohoto stolu nejsou jen reklamní slogany.

Nafotili jsme také benchové pracoviště se stoly Alfa UP. Vypadá skvěle, ale co je podstatnější, je to další úžasný krok k ještě větší flexibilitě pracovního prostředí. 

A na závěr to nejdůležitější: v říjnu pro vás otevřeme nový showroom Interieru Říčany v Hostivaři. Pokud budete i nadále číst náš newsletter, dostanete již brzy mé osobní pozvání k návštěvě.

 

Děkuji, že s námi prožíváte všechny tyto úžasné momenty. 

 

Srdečně vás zdravím,

 

Vladimír Borovička, ředitel dealerského prodeje

 
Dobré zprávy  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]