Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 34
únor 2019
 

Dobrý den,

 

rok 2018 byl nesmírně úspěšný. Jako bývalý sportovec vím, že k úspěchu je třeba spousta dřiny a zároveň pořádná dávka štěstí. A že cesta vzhůru s sebou nese slávu, ale také hodně zodpovědnosti. Proto je pro nás stále důležitější, abychom svým podnikáním respektovali základní lidské hodnoty: zdraví a udržitelnost.

 

V letošním roce uvedeme na trh novou řadu kancelářských stolů Alfa OAK s dřevěným podnožím. Tato řada je reakcí na oprávněnou touhu nás všech obklopovat se v kanceláři kvalitními přírodními materiály. U nás v pražské Hostivaři je výroba respektující ekologické standardy naprostou samozřejmostí.

 

Průměrný kancelářský člověk stráví u počítače více jak 6 hodin denně, což je často déle než čas strávený spánkem. I to je jedním z důvodů, proč podporujeme ve vybavení kanceláří ergonomická řešení. Kromě našeho bestselleru, stolu Alfa UP, najdete nyní v našem sortimentu také stoly Alfa UP Duo, které vnáší dokonalou flexibilitu i do benchových pracovišť.

Všechny tyto skvělé novinky bychom vám chtěli prezentovat dne 16.5.2019. Je to den, na který se všichni těšíme, protože ho budeme moct strávit s vámi! Prosím, napište si do kalendáře, že 16.5. je den otevření našeho nového showroomu v Hostivaři. Srdečně vás zvu a těším se, že se tam s vámi uvidím. Sledujte prosím naše newslettery, aby vám neuniklo nic z chystaného programu.

 

Přeji vám všem krásný den,

 

Vladimír Borovička

ředitel dealerského prodeje

 

 
Dobré zprávy  
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]