Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 41
duben 2019
 

Dobrý den,

 

jak jsem již dříve avizoval, na slavnostním otevření shoroomu 16. 5. 2019 vás kromě jiného čeká také řada skvělých hostů. A dnes bych vám je rád představil.


Marian Jelínek je bývalý hokejový trenér a manažer, který bývá často spojován se jménem Jaromíra Jágra, jemuž po dlouhé roky dělal osobního kouče. V 17 hodin bude mít Marian nesmírně zajímavou motivační přednášku o tom, co je úspěch a jak s ním souvisí naše hodnoty i limity.


Dalšími hosty budou neméně významné osobnosti z řad našich klientů a business partnerů: Ondřej Kolář, starosta MČ Praha 6, Víťa Vala, spolumajitel společnosti SIKO a.s., Ondřej Synek, mistr světa ve skifu nebo Lukáš Vnuk, majitel firmy MYPA DESIGN (a první dealer IRR), ti všichni přijdou, aby pokřtili náš nový showroom.

 

Čtrvtek 16. 5. 2019 bude zkrátka skvělý den. Děkuji vám, pokud se rozhodnete strávit ho s námi.

 

Srdečně vás zdravím,

 

Vladimír Borovička, ředitel dealerského prodeje

 

 
Potvrzení účasti   
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]