Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 40
duben 2019
 

Dobrý den,

 

jedním z hlavních lákadel pro květnové otevření showroomu bude naše novinka: kancelářský a konferenční stůl Alfa ROOT. A protože bychom vás neradi připravili o překvapení, na vlastní oči ho budete moci vidět až v den D, tj. 16. 5. 2019!

 

Alfa ROOT je jedinečný svým podnožím z masivního dřeva, díky němuž je každý stůl této řady naprostý unikát. Stolové desky mají povrchovou úpravu PerfectSense Topmatt, která je charakteristická svou vysokou odolností proti oděru, nárazu a poškrábání. Zároveň má Alfa ROOT mimořádně matný a na dotek sametově teplý povrch.

Nechte se zlákat a přijďte! A nezapomeňte si prohlédnout i další body našeho opravdu bohatého programu! Těšíme se na vás.

 

Srdečně vás zdravím,

 

Vladimír Borovička, ředitel dealerského prodeje

 

 
Potvrzení účasti   
click here
 
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]