Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 50
července 2020
Buďte vítězové V.
Buďte vítězové V.
Jsou prázdniny!

Ale my stále pracujeme. Sklady v Hostivaři jsou připravené na Vaše poptávky: všechny řady kancelářského i konferenčního nábytku máme k dispozici ve všech dezénech i konfiguracích. I to je důvod, proč s námi budete vítězové. Snadno a jednoduše u nás vybavíte 10-20-100 pracovních míst. Ano, tohle Vám nenabídne ani skandinávský řetězec se svými obřími sklady. Dnes Vás zvu se sledování produktového videa ALFA 500.

Ve videu Vám osobně ukážu, jak variabilní je systém našich kancelářských skříní. Jak můžete donekonečna kombinovat a jak snadno „ubytujete“ své šanony a další důležité kancelářské materiály.

Nezavírejte se do skříně: buďte vítězové!

Zdraví Vás,
Vladimír Borovička & tým Interiéru Říčany
Zjistit více
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]