Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 51
srpna 2020
Buďte vítězové VI.
Buďte vítězové VI.

Dobrý den!
Naše první část kampaně Buďte vítězové se pomalu chýlí ke konci a já jsem rád, že s vámi mohu sdílet naše základní hodnoty, které naši práci v Interiéru Říčany charakterizují už více než třicet let.
Náš nábytek Alfa nabízí elegantní, ergonomické a cenově dostupné řešení, pro které se již rozhodly miliony našich zákazníků. Prohlédněte si naše produkty, vyberte si a snadno objednejte prostřednictvím Poptávkového formuláře.
Chcete vědět, kdo jsme?
Náš video kanál
Dobré zprávy z Interiéru Říčany
A dál? Příští týden Vám představím naše novinky a také nové fotografie. Buďte vítězové! 
Zdraví Vás,
Vladimír Borovička & tým Interiéru ŘíčanyVíce na webu
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]