Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 52
srpna 2020
Buďte vítězové VII.
Buďte vítězové VII.

Krásný letní den!
Přišel čas ukázat, co nového jsme pro letošní rok pro vás přichystali. Stáhněte si náš katalog. Projděte si náš web, přidejte se na můj LinkedIn profil, kde každý týden představuji sortiment a služby Interiéru Říčany.
Co pro Vás konkrétně můžeme udělat?
Jsme připraveni dodat Vám zítra, pozítří… hned 10-20-100 pracovních míst, protože vše máme skladem v Praze – Hostivaři. Věnujeme se ergonomii v kanceláři: prohlédněte si naše výškově stavitelné kancelářské stoly Alfa UP a Alfa UP Duo.
Náš profil na Youtube
A další Dobré zprávy z Interiéru Říčany
Buďte vítězové!  
Zdraví Vás,
Vladimír Borovička & tým Interiéru ŘíčanyVíce na webu
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]