Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Newsletter 4
dubna 2020
Dobré zprávy
Dobré zprávy

Vážení obchodní přátelé,
doba se dramaticky mění den ze dne, vladní opatření nestíháme ani sledovat. A tak jsme se rozhodli dělat to, co vždy: pracovat. Vyrábět a prodávat nábytek. A také Vás informovat prostřednictvím Dobrých zpráv tak, jak jsme to dělali vždy.

Dnes Vám posílám první ze série "karanténních" videí, kde Vás informujeme o tom, jak a co je nového u nás. Budu rád, když mi napíšete a za týden se těším opět nashledanou. Protože Dobrých zpráv není v této době nikdy málo. 


Se srdečným pozdravem,
Váš, Vladimír Borovička & tým Interiéru Říčany

I nadále vyrábíme, prodáváme a distribuujeme náš sortiment a poskytujeme Vám obchodní i projektový servis.
Využijte náš Poptávkový formulář, objednávejte telefonicky nebo mailem.

Přehrát video
+420 605 228 308
borovicka@interier-ricany.cz
www.interier-ricany.cz

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Interier Říčany a.s. se sídlem: V Chotejně 4, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 281 62 471. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: obchod@interier-ricany.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]